zarządzanie najmem

Nie masz czasu na zajmowanie się sprawami związanymi z wynajmem swojej nieruchomości?

Boisz się nieuczciwych najemców?

A może po prostu nie lubisz formalności?

Proponujemy kompleksową usługę zarządzania najem - od znalezienia odpowiedniego najemcy po miesięczne rozliczenia i opiekę techniczną. 

Ty korzystaj z profitów posiadania nieruchomości na wynajem, nam zostaw obowiązki!

Przygotujemy profesjonalną ofertę Twojego mieszkania. Doskonale znamy rynek nieruchomości, znamy ceny i aktualne trendy mieszkaniowe. Wiemy jak w korzystny sposób zaprezentować Twoją nieruchomość klientom, a co za tym idzie uzyskać odpowiednią cenę za jej wynajem, niwelując do minimum czas kiedy mieszkanie stoi puste i nie zarabia.  

Dzięki profesjonalnej weryfikacji jesteśmy w stanie ocenić przyszłego lokatora pod kątem jego rzetelności i wypłacalności, co pozwala uniknąć przyszłych problemów, między innymi z nieterminową płatnością.

Wieloletnie doświadczenie a co za tym idzie przepracowanie wielu „niespodziewanych” sytuacji w najmie, pozwala nam tworzyć bezpieczne umowy, które w odpowiedni sposób chronią interesy właściciela przed nieuczciwymi najemcami. Oprócz umowy przygotujemy za Ciebie całą niezbędną dokumentację wraz ze szczegółowym protokołem.

Poza nadzorem i egzekwowaniem płatności, zajmiemy się też opieką techniczną mieszkania. Będziemy pamiętać o wszystkich koniecznych przeglądach i formalnościach. W razie nagłych awarii mamy sprawdzone ekipy fachowców, którzy natychmiast zajmą się niepodzielanymi usterkami. Jeżeli budynek w którym leży nieruchomość należy do spółdzielni lub wspólnoty to my zajmujemy się, nie zawsze łatwym kontaktem i współpracą.

Cenimy Twój czas dlatego wszelkie kontakty z najemcami bierzemy na siebie. Uciążliwe dojazdy, telefony od najemców nie będę Twoim problemem. Do Twojej dyspozycji będzie panel klienta online, gdziekolwiek będziesz, o każdej porze będziesz mógł sprawdzić rozliczenia, faktury itp.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły +48 799 970 790